آموزش ICDL در تبریز

به این ترتیب کار ساخت حساب کاربری گوگل به پایان رسیده است و می‌توانید حساب کاربری خود را مانند زیر ببینید. در این بخش کارهای مختلفی که می‌توان روی یک ایمیل اجرا کرد را توضیح می‌دهیم. سیستم نام دامنه از اجزای «نام‌های دامنه»، «فضای نام دامنه» و «سرور نام» تشکیل یافته‌ است که در ادامه هر کدام از آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

گواهینامه بین المللی ICDL چیست؟

دوره آموزش ICDL جامع به شکل فشرده طراحی شده است و شما با شرکت در دوره فشرده ICDL در کوتاه ترین زمان تبدیل به یک کاربر حرفه ای کامپیوتر خواهید شد. در دوره مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر یا همان ICDL ، کار با نرم‌افزار پاورپوینت به‌طور کامل آموزش داده می‌شود. نرم‌افزاری که اطلاعات را در حجم گسترده در خودش نگه می‌دارد و ازطرفی قابلیت‌هایی مثل دسترسی به قسمت‌های مختلف اطلاعات، گزارش گرفتن و… را به شما می‌دهد. رستم کارمند یک شرکت بزرگ بود و روزهایش را با رسیدگی به پرونده‌ها و کاغذهای اداری می‌گذراند.

آموزش ICDL در تبریز

می‌خواهید بدانید این هفت مرحله یا هفت‌خوان مدرک ICDL در تبریز چه چیزهایی هستند؟ در ادامه، سرفصل‌های این دوره‌ها را به‌طور خلاصه برای‌تان توضیح داده‌ایم. ICDL مخفف International Computer Driving Licence است و به‌معنی گواهی‌نامه بین‌المللی کاربری رایانه است. رستم پس از پرس‌وجو فهمید، قرار است در هفت مرحله با مهارت‌های اصلی رایانه آشنا شود تا پس از آن بتواند گلیم خودش را از آب بیرون بکشد. در این قسمت شما با معنی رفرنس و طریقه دادن رفرنس داخل ورد آشنا میشوید. در این قسمت ادامه ابزار های کنترل پنل را به شما عزیزان توضیح میدهیم.ابزار های مثل پاور و شارژدهی سیستم،ابزار صدا و میکروفون،ویندوز دیفندر و فایروال و… در این قسمت از کنترل پنل تنظیمات فولدر ها،فونت ها،تنظیمات گرافیک،تنظیمات سنسور ها،نوتیفیکیشن ها و قفل والدین آشنا میشوید و با هم getting started را هماهنگ میکنیم.

  • بعد از یادگیری این مهارت‌ها می‌توانید بخش‌های مختلف رایانه را بشناسید و با آن به‌راحتی کار کنید.
  • سفیر صنعت از سال 1394 افتخار دارد که قدمی درراه اشتغال زایی و کسترش حرفه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور با برگزاری و ارائه دوره های آموزشی با کیفیت توسط بهترین اساتید سطح کشور برداشته است.
  • تجربه نشان داده که دوستانی که به این ترتیب در کلاس شرکت نموده اند همه مطالب را بصورت کامل بدون کمترین اشکال آموخته اند.
  • سازمانهای حمایت کننده از مدرک ICDL ، در بخش وسیعی از صنعت و دانشگاه فعالیت میکنند.

WORD شامل مدیریت فایل، محیط برنامه، قالب بندی متن و پاراگراف، تنظیمات صفحه، کادر بندی پس زمینه، رسم جدول، شماره گذاری صفحات و چاپ می‌باشد. مهارت EXCEL که مدیریت فایل محیط برنامه توابع (Max, Min, Sum, Count, Average)،  فرمول نویسی، نمودار، کار با کاربرگ و فیلتر را آموزش می‌دهد. آموزش  مهارت های هفتگانه یا ICDL یا “International Computer Driving License” یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین برنامه‌های آموزش مهارت‌های کامپیوتری در سراسر جهان است. شما میتوانید با شرکت در دوره‌های آموزشی ICDL مجتمع سفیر صنعت و کسب مدرک icdl، مهارت‌های اساسی کامپیوتری را فرا خواهید گرفت و با نرم‌افزارهای اصلی مانند مایکروسافت آفیس و غیره، آشنا خواهید شد. این برنامه به شما کمک می‌کند تا در ارتقای سطح شغلی خود موفق شوید و شانس استخدام بیشتری داشته باشید. آموزشICDL سفیر صنعت به دو صورت حضوری و آنلاین ارائه می‌شود و شامل هفت ماژول آموزشی است که شامل مفاهیم اساسی کامپیوتر، واژه‌پردازی، صفحه‌آرایی، پایگاه داده و غیره می‌باشد.

برای دوستانی که در آزمون شرکت می کنند قبل از آزمون عملی فنی حرفه ای هم یک جلسه رفع اشکال برگزار می گردد. مهارتهای هفتگانه ICDL برای دوستانی که در اصفهان هستند بصورت حضوری برگزار می گردد. کلاس ها اصولا بصورت ۳ یا ۲ روز در هفته و در شیفت های صبح یا عصر به انتخاب شما برگزار می شود. مکان برگزاری کلاس ها در شعبه اصلی آموزشگاه مدرس واقع در اصفهان ، خانه اصفهان ، خیابان گلستانه روبروی پارک گلستان در مجتمع آموزش فنی حرفه ای مدرس انجام می شود. آموزشگاه علم پرور در سال 1388 با اخذ مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای با هدف (تحول از طریق آموزش) فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود. ما دنیایی را متصور هستیم که در آن هر کسی و در هر مکانی، قدرت تغییر زندگی خود را از طریق یادگیری دارد.

آموزش فتوشاپ (رایگان)