توری حصاری توري حصار گالوانیزه گرم با مفتول و چشمه های مختلف توری کالا | fouladgostar

توری حصاری توري حصار گالوانیزه گرم با مفتول و چشمه های مختلف توری کالا | fouladgostar این ابزار محافظت فلزی در سایز‌ها و مدل‌های مختلفی ارائه می‌شود که به طبع می‌تواند با توجه به این تنوع در سایزبندی، قیمت‌های متغیری نیز شرکت فولاد گستر داشته باشد. فنس‌ها همواره به عنوان یک محافظ در محیط‌های مختلف استفاده می‌شوند در واقع اهمیت یک مکان یا یک وسیله باعث می‌شوند تا انسان‌ها برای مراقبت بهتر از آن، یک توری به دور آن کشیده تا بتوانند امنیت آن را تامین کنند. می باشد که در مقابل زنگ زدگی نیز مقاوم بوده و عمر مفید آن معمولا بیست سال می باشد . بافت دو سر پیچ به دلیل حمل و نقل آسان‌تری که دارد در تولید بیشتر به کار می‌رود.

  • تولید توری حصاری در دو نوع کلّی انجام می شود ، نوع اوّل با مفتول گالوانیزه گرم و نوع دوّم  با روکش PVC   است .
  • برای تشخیص تعداد پایه‌‌های مورد نیاز، باید متراژ دور زمین را بر فاصله‌ای که برای پایه‌های فنس در نظر گرفته‌اید، تقسیم کنید.
  • اگر هنوز توری حصاری مورد نظرتان را انتخاب نکرده‌اید یا بین چند مدل تردید دارید، می‌توانید از کارشناسان آهن آنلاین کمک بگیرید.
حتما بارها عبارت کنترل کیفیت به گوش‌تان خورده است اما شاید به معنای آن و اهمیت بهره‌گیری از این بخش در فرآیند تولید محصولات و تاثیرات آن در فروش اطلاعاتی نداشته باشید. یکی از سخت ترین کارهای فرآیند تولید محصول این است که محصولات را به سطح کیفی مناسب برسانیم و تولید آن‌ها را در همان سطح ادامه دهیم. شاید کنترل کیفیت به عنوان تکنیک یا تکنیک هایی در مدیریت صنعتی مطرح باشد که از طریق آن می‌توان محصولات را با کیفیت مطلوب تولید کرد. قیمت فنس همواره تحت تاثیر قیمت مفتول گالوانیزه می‌باشد که بهتر است به صفحه مفتول گالوانیزه نیز مراجعه شود تا در جریان قیمت روز مفتول گالوانیزه قرار بگیرید.

این نوع فنس، نوعی پلاستیک با استحکام است که دارای ویژگی‌های بالایی از جمله مقاومت در برابر رطوبت، ضد زنگ‌زدگی و طراحی زیبا می‌باشد و در مناطقی که دارای آب و هوای مرطوب است کاربرد دارد. به عنوان مثال قیمت فنس با روکش PVC حدود ۲۰٪ از مفتول گالوانیزه بیش تر بوده و همچنین قیمت نوع گالوانیزه آن حدود ۳۰٪ از نوع مفتول سیاه گران تر است. فنس توری کاربردهای زیادی دارد، از این محصول فولادی برای حصارکشی باغ، زمین های ورزشی، مشخص کردن محدوده فرودگاه و… استفاده می شود. امروزه از انواع توری حصاری جهت حفاظت از حریم شخصی و مراقبت از بخش‌های حساس استفاده می‌کنند. از این رو استفاده از ابزار‌های حفاظتی می‌تواند کمک شایانی به این مسئله بکند. حصارکشی و استفاده از فنس یکی از راه های ایجاد امنیت و حفاظت است که مزایای بسیاری دارد.

تولیدکننده مش جوشی

عاملی که موجب افزایش در قیمت می‌شود ضخامت مفتول است؛ هرچقدر ضخامت مفتول بیشتر باشد قیمت نیز افزایش می‌یابد. لازم است برای استعلام قیمت به نوع فنس توری مورد نظرتان و ویژگی‌های آن توجه داشته باشید. خرید فنس درجه یک پس از شناخت نیاز و بررسی قیمت روز کالا انجام می‌شود. توری های حصاری دارای مشخصات متفاوتی بوده که کاربرد آن ها را مجزا می نماید. از لحاظ جنس این محصولات به سه دسته فنس های توری با مفتول سیاه، توری های حصاری با مفتول گالوانیزه و فنس توری با مفتول گالوانیزه روکش PVC تولید و روانه بازار مصرف می شوند. نوع مفتول بکار رفته در بافت این محصول، مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت فنس باغی است؛ به طور کلی، مفتول سیاه با مفتول گالوانیزه تفاوت‌هایی از نظر کیفیت و در نهایت قیمت خواهند داشت.

گروه آهنیتو در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است.ما با شناخت بازار داخلی و جهانی و توجه به مدیریت متمرکز؛ سعی در نزدیک تر شدن به استانداردهای بین المللی داریم. برای سفارش و یا اطلاع از آخرین قیمت ، به قسمت تماس با ما رفته و یا با شماره زیر تماس بگیرید. یکی از مهم‌ترین مباحث در رابطه با این محصول کاربردهای فراوان آن در زمینه‌های مختلف است.

محبوبیت توری حصاری در بازار: