مشاوره مالیاتی حرفه‌ای مشاور مالیاتی شرکت ها مشاوره کاهش مالیات | تکس مپ

گروه مشاوران تمام توان خود رابه کار خواهد گرفت تا بتواند رضایت کامل شما را بدست آورد. ما یک شرکت هستیم در جاده ساوه برای هیئت مدیره برگ تشخیص مربوط به تراکنش های بانکی صادر شده میخواستیم از شما مشاوره بگیریم. جناب رضایی عزیز ، از حسن رضایت شما خرسندیم ؛ با آرزوی موفقیت و سر بلندی برای شما و مجموعه تان در تمامی مراحل.

بسیاری از اشخاص حقیقی یا حقوقی و حتی کارمند های مالی یک مجموعه ، نیاز دارند از یک مشاور مالیاتی برای موضوع پیش آمده کمک بگیرند. در این بخش 7 موضوع مهم که مودیان باید حتما در این موضوعات مشاوره مالیات دریافت کنند را به صورت کوتاه معرفی خواهیم کرد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره مالیاتی تلفنی در ساعات اداری با ما تماس بگیرید و یا برای دریافت مشاوره آنلاین در هر ساعتی میتوانید درخواست تان را ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان پاسخگوی شماعزیزان باشیم. نرخ مشاوره در شرکت حسابداری آریا تهران بر اساس نوع ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی میباشد. مشاور مالیاتی با ادبیات مناسب و قانونی این قبیل امور، آشنایی کامل دارد. او در مذاکراتی که با مأموران ممیز مالیاتی انجام می‌دهد، می‌تواند در اقناع آن‌ها برای کاهش مالیات موفق شود.

مشاوره مالیاتی اصناف

مشاوره مالیاتی حرفه‌ای مشاور مالیاتی شرکت ها مشاوره کاهش مالیات | تکس مپ

اما مشاور مالیاتی علاوه بر مباحث حسابداری، در زمینه مدیریت نیز تحصیل می‌کنند. این تفاوت موجب می‌شود که استفاده از مشاوره مالی و مالیاتی در تدوین استراتژی‌های راهبری شرکت‌ها تصمیم هوشمندانه‌ای باشد. به عبارت دیگر، ذهن یک حسابدار، محاسبه محور است اما ذهن یک مشاور مالی، استراتژی محور است. حسابدار به‌عنوان یک کارمند شرکت وظیفه امور اجرایی در حوزه مالی و مالیاتی را برعهده دارد. اما مشاور مالیاتی علاوه بر آنکه می‌تواند نقش یک حسابدار را اجرا کند، نقش بسیار مهم‌تری را در شرکت ایفا می‌کند. بسیاری از مشکلاتی که یک شرکت در زمینه پرداخت مالیات با آن مواجه می‌شود، ناشی از تکمیل اشتباه اظهارنامه مالیاتی است.

بله خدمات مفاصا حساب و خدمات مالیاتی به صورت تخصصی در مجموعه ما ارائه میشود. لطفا شماره تماستون رو بگذارید همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند. هر چند که نمی توان انتظار حل پرونده های سنگین مالیاتی را از این روش داشت اما به نسبت می توان پاسخ سوال های بسیاری را در مورد قوانین و مقررات مالی از طریق تلفن دریافت کرد. مشاوره مالیاتی از جمله شغل هایی است که برای آن آینده ی روشنی پیش بینی می شود.

  • معاملاتی که مبلغ آنها تا ۱۰ درصد میزان تعیین شده باشد جزو معاملات کوچک حساب می شوند برای انجام خدمات مالیاتی و ارسال آنها تا ۳ ماه مهلت وجود دارد.
  • در صورتی که در مشاوره تخصصی مالیاتی اطلاعات جامع و سابقه دارید و قصد ارائه مشاور مالیاتی به افراد را دارید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و برای استخدام مشاور مالیاتی درخواست تان را ثبت کنید.
  • اما پرونده چه به صورت انفرادی یا شراکتی برای عملکرد 1400 صرفا تا سقف 4،800،000،000 تومان میتوانید از فرم تبصره 100 مالیات استفاده کنید.
  • مشاوره مالیاتی حضوری این امکان را فراهم می کند که شخص ارائه دهنده خدمات مالیاتی یا مشاور مالیاتی در محل شرکت یا مجموعه حضور پیدا کند و به طور مستقیم به بررسی وضعیت مالیاتی شرکت بپردازد و راهنمایی لازم را به مجموعه یا مدیریت انتقال دهد.

اما دلیل اصرار به انجام تکالیف مالیاتی، ایجاد فرهنگ خوداظهاری و شفاف سازی فعالیت‌های شغلی و درآمدی مودی است. مشاور مالیاتی ضمن بررسی اسناد و صورت‌های مالی شرکت راه‌ حل‌ های مناسبی را جهت کم‌شدن هزینه‌های مالیات و مالیات پرداختی به آن‌ها ارائه می‌دهد. یک مشاور مالیاتی خوب می‌تواند به همه‌ی اشخاص حقیقی و حقوقی، انواع مشاغل مانند پزشکان، مشاغل دولتی و غیردولتی، ارائه اظهارنامه و مالیات بر ارزش‌ افزوده مشاوره‌ها و راهکارهای مناسبی را ارائه دهد. خدمات مشاوره ای برای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان نیز اهمیت بسیار زیادی دارد.

مقایسه روش‌های مشاوره