5 بازی رایگان اتاق فرار اولین اتاق فرار آفلاین و رایگان کشور | allescape

5 بازی رایگان اتاق فرار اولین اتاق فرار آفلاین و رایگان کشور | allescape

این بازی یکی از بازی های شناخته شده در موضوع فرار از اتاق برای بازی و سرگرمی موبایل است. شما با ۵۰ اتاق روبرو هستید و با حل معماهای سخت و مهیج باید از اتاق ها خارج شوید. نسخه ای که به شما معرفی می کنیم اولین نسخه از این بازی می باشد.

  • همچنین باید توجه کنید که پایه و اساس اتاق فرار، معما است و در تمامی ژانر های اتاق فرار شما میبایست معما حل کنید.
  • اگر علاقه به تاریچه اتاق فراردارید بهتر است که مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید.
  • این بازی دارای پانزده لوکیشن مختلف است و فضای جنگی جالبی دارد.
  • این بازی به محبوبیت خوبی دست پیدا کرده و توانسته مشاغل زیادی را نیز ایجاد کند.
شما چه به دنبال یک خرید آنلاین یا خرید از مغازه‌های نزدیک محل سکونت خود باشید و چه به دنبال یک تجربه خاص، چشیدن یک طعم متفاوت یا یادگیری چیزاهای جدید باشید، با تخفیفان یک خرید هوشمندانه و با قیمت مناسب را تجربه خواهید کرد. امروز تخفیفان در نقطه‌ای قرار گرفته که می‌تواند روی تفریح و خرید شما تاثیر گذار باشد. با تخفیفان حتی می‌توانید خرید از میوه فروشی‌ها و داروخانه‌های سطح شهر را هم به خریدی هوشمندانه تبدیل کنید! تخفیفان پلفترمی گسترده در ارائه انواع پیشنهادها است که خدمات خود را در چندین شهر بزرگ ایران ارائه می‌دهد. با نصب سوپر اَپ تخفیفان می‌توانید از همه پیشنهادهای جذاب و جدید اطراف خود و فروشگاه‌های اینترنتی با خبر باشید. تخفیفان در روز ده‌ها تخفیف ویژه و جذاب برایتان دارد و شما می‌توانید از تخفیف های چهل تا صد درصدی استفاده کنید.

۵۰ rooms escape:Can you escape:Escape game

با این حال محدوده سنی اکثریت شرکت کنندگان در بازی اتاق فرار از ۱۵ سال تا ۴۰ سال است. سرقت از بانک از بازی‌های مهیج مجموعه اسکیپ می با درجه سختی ۸۰ درصد است. شما در این بازی به‌عنوان تیم سارق حرفه‌ای وار بانک می‌شوید و باید موجودی پنهان بانک را پیدا کنید و آن را سرقت کنید. خیلی از کسانی که با ما تماس می گیرند برای رزرو ، نمی خواهند که بترسند و در آرامش معماهای بازی رو حل کنند.

اتاق فرار سنگتاب

مجموعه دالون به‌عنوان یکی از زیر مجموعه‌های گروه سرگرمی آفلاین در سال ۱۳۹۵ تاسیس و راه‌اندازی شد. مدت زمان تمام بازی‌های این مجموعه، یک ساعت است و شما باید با تیم‌های چهار تا ۶ نفره وارد آن‌ها شوید. هزینه اتاق فرارهای مجموعه دالون در سال ۱۴۰۰، ۶۰ هزار تومان است. اتاق فرار شبح بازارچه از بازی‌های جدید و ویژه اسکیپ روم با سبک تئاتر تعاملی و هیجان‌انگیز و درجه سختی ۹۰ درصد است.

اتاق های 500 room شامل 50 عدد می باشد که هر یک مجموعه ای معماهای سرگرم کننده و گاه سخت و چالش برانگیز هستند. این بازی مانند اسکیپ روم ها در دنیای واقعی دارای راهنما بوده و می توانید براحتی از آنها برای حل معماهای سخت آن استفاده کنید. اگر عاشق بازی های کامپیوتری و حل معماهای پیچیده و کمی هیجان و ترس هستید، همین الان با خانواده یا دوستان یه تیم حداقل ۳ نفره تشکیل بدید و یک ساعت از بازی اتاق فرار لذت ببرید. مدتی است که پای بازی‌های گوشی همراه (موبایل) به دنیای عجیب و غریب اتاق فرار هم باز شده و شما می‌توانید با دانلود بازی‌ اتاق فرار برای گوشی، خیلی راحت و سریع این بازی را که اغلب رایگان است، تجربه کنید.

۳. اتاق فرار طاعون